Wczytuję dane...
O nas

WOOD FOR U (poprzednia nazwa Mała Stolarnia Pomysłow K&K) została stworzona z myślą o robieniu rzeczy, które będą wspaniałą dekoracją każdego wnętrza oraz idealnym pomysłem na prezent. Meble i dekoracje są w stylu skandynawskim, prowansalskim, shabby chic oraz rustykalnym. Robione ręcznie, 100% drewna co daje im wyjątkowość i niepowtarzalność. 

Tworzenie od podstaw, przerabianie i nadawanie przedmiotom nowego życia. Realizujemy także indywidualne zamówienia wg potrzeb klientów.

Nie brakuje wyobraźni i chęci do działania, a każda powstała rzecz daje nowe pomysły i motywację do pracy.

Zdjęcia znajdujące się na stronie Wood For U K są naszego autorstwa i naszą pracą a więc prosimy o uszanowanie tego i nie publikowanie ich bez naszej zgody.

UWAGA: Przedmioty wykonane z drewna cechuje niejednorodność. Zróżnicowana struktura drewna, pęknięcia, różnice w kolorze są cechami typowymi dla drewna. Widoczna na ekranie monitora kolorystyka możne nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania. 

Istnieje możliwość zobaczenia produktów w naszym showroomie w siedzibie firmy po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo. Dodatkowo asortyment będzie można zobaczyć na giełdach i targach, o których będziemy wcześniej informować na stronie www.woodforu.pl, Facebooku i Instagramie.

Zapraszamy :)

logo 1